Autorzy

Jakub Kijak

jakubkijak

Autor bardzo znanego dziesięciu osobom bloga srogibochen.blox.pl (w sieci od 2008 roku) i kilku tekstów reklamowych, które mogły wam kiedyś wyskoczyć na twarz. Copywriter w średnim albo małym przedsiębiorstwie, a wcześniej na krótko w prasie lokalnej. Właściciel jednoosobowej agencji reklamowej. Skończył dziennikarstwo na UAM, studiował jeszcze politologię i międzynarodowe stosunki gospodarcze. Na twitterze @Gawith_pl, na Instagramie @jjkijak. Snapa nie umiem.

 

Sylwia Rohde

Sylwia Rohde

Fotografka z Poznania zakochana bez pamięci w swojej dzielnicy Jeżyce, którą często przedstawia w nietypowych i absurdalnych sytuacjach na stronie Jeżycki Pierdolnik.

Wychowana na teledyskach z MTV z czasów, gdy jeszcze grali muzykę, entuzjastka muzyki indie-rockowej i seriali z co najmniej jednym morderstwem w tle, które najchętniej wciągnęłaby na jednym posiedzeniu z paczką Marshmallows Jojo pod ręką.

Tu zobaczycie, co jeszcze fotografuje poza miejscem zamieszkania, na Instagramie podejrzycie w jaki sposób zabija upływający czas i nudę.

 

Joanna Hoły

 

Blo­ger­ka-gra­fo­man­ka. Mi­łoś­nicz­ka fil­mów i se­ria­li. Za­ko­do­wa­na en­tuz­jast­ka no­wych tech­no­lo­gii. Cie­ka­wa świa­ta, nie­po­praw­na ma­rzy­ciel­ka z wiel­ką wy­ob­raź­nią.

Natalia Spychała